Kontakt

Čeština English Deutsch Francais


úterý 24.04.2018

 

Vstoupit do E-SHOPU


Co pro vás můžeme udělat a dodat:

Velkoobchodní a maloobchodní prodej systémů fotovoltaických technologií pro výrobu elektrické energie, fotovoltaické panely, konstrukce na FVE, montážní materiál, měniče, U-F guard přepěťové ochrany.
Prodej měničů Aurora, SMA, Kostal a webových dataloggerů Solar-Log.
Prodej a montáž teplovzdušných panelů SolarVenti: ventilace, odvlhčování, temperování s nulovými náklady na provoz.
Dovoz a prodej LED světelných zdrojů (reflektory, bodovky, žárovky, svíčky, panelová světla, trubicová LED světla) a indukčních světelných zdrojů.
Import výrobků pro automobily a kompresory, filtry do automobilů (Kia, Volswagen), čelní skla automobilů (Škoda), díly autobusů, klimatizace do autobusů a vnitřní vybavení autobusů.
Velkoobchodní a maloobchodní prodej chovatelských potřeb (polostahovací brokátové obojky, kšíry a svítící obojky pro psy).
Import vchodového zastřešení a plastových desek.
Import, velkoobchodní a maloobchodní prodej elektroniky (IP kamery, fotopasti,kamery do aut, kamery na sport, dětské video chůvičky, domovní videotelefony, svítící bezpečnostní pásky).
Dodávky strojů pro výrobu filtrů. Prodej filtrů v zákaznickém provedení.Prodej filtračních materiálů (filtrační medium) a hutních materiálů.
Výroba a import zboží dle zákazníkovy specifikace.
Vytipování a prověření výrobce za účelem snížení Vašich výrobních nákladů.
Konzultační a poradenská pro firmy, které chtějí proniknout na český či evropský trh, v oblasti organizace, odbytu, marketingu a logistiky. Pomůžeme vám i v situaci, kdy v Evropě sháníte nové obchodní partnery nebo zákazníky.

Kontakt zde.Dodavatel drobné elektroniky pro e-shopy

Optimus A-Trade s.r.o. je exkluzivním dodavatelem drobné elektroniky do internetového obchodu EshopElektronika.cz. Úspěšná spolupráce začala v roce 2011 a trvá do dnes. EshopElektronika je držitel Oveřeno zákazníky.

EshopElektronika.cz dodáváme:

Bezpečnostní osvětlení, LED pásky
Domovní videotelefony
Fotopastni na ochranu majetku
Videochůvičky na hlídání dětí
IP kamery venkovní i interiérové
Kabely, konektory, adaptéry, nabíječky, redukce
Palubní kamery do aut
Svítící obojky na psy a svítící oblečky
Kamery pro psy
Outdoorové kamery na sport
LED žárovky, trubice, pouliční osvětlení
Nabíječky autobaterií
Reproduktory
Sluchátka (klasická, blutooth)
Teplovzdušné panely SolarVenti
Přepěťové ochrany, monitoring a měniče na fotovoltaiku

Pokud máte dotaz, rádi byste odebírali zboží pro Váš e-shop nebo máte jednorázovou poptávku kontaktujte nás na info@oatrade.com nebo tel.: 734233243. Nabídneme nejlepší možnou cenu a dodací lhůty. Držíme zboží skladem v Praze a zasíláme okamžitě po celé ČR i SR.Poptávkový formulář

Pomocí tohoto formuláře můžete odeslat konkrétní poptávku, na kterou Vám v nejbližších dnech odpovíme. Jsme také na info@oatrade.com či tel.: 00420 734233243.

Více informací o fotovoltaických panelech, panelech SolarVenti a ostatním fotovoltaickém materiálu na www.sunwave.cz.
design www.h-web.cz 2009