Kontakt

www.EshopElektronika.cz

Optimus A-Trade s.r.o. je dodavatelem solárních panelů, fotovoltaických systémů, systémů na ohřev vody fotovoltaikou, hybridních FV systémů, fotovoltaickýh ostrovních elektráren, měničů, konstrukcí na upevnění fotovoltaiky a dalšího solárního materiálu. Stejně jako jsou naše konstrukce na fotovoltaiku, i naše pozice na trhu s fotovoltaikou je pevná. Od roku 2009 máme nespočet spokojených zákazníků, silnou síť spolehlivých dodavatelů a prověřené výrobky, jejichž nabídku pro vás neustále obnovujeme.

Mezi naše zákazníky patří jednotlivci - kutilové, obchodníci, velkoobchody, ale také montáží firmy, kterým odesíláme fotovoltaické elektrárny na míru jejich zákazníkovi přímo na místo montáže po celé ČR.

Pokud máte dotaz, máte zájem o fotovoltaiku, rádi byste odebírali zboží pro Váš e-shop, jste montážní firma nebo máte jednorázovou poptávku kontaktujte nás prosím na info@oatrade.com nebo tel.: 734233243. Nabídneme nejlepší možnou cenu a dodací lhůty. Držíme zboží skladem v Praze a zasíláme okamžitě po celé ČR i SR.

Firma je exkluzivním dodavatelem FV elektroniky, solárních panelů a fotovoltaiky do fotovoltaického internetového obchodu EshopElektronika.cz. Úspěšná spolupráce začala v roce 2011 a trvá do dnes. EshopElektronika je držitel Oveřeno zákazníky.

EshopElektronika.cz dodáváme: fotovoltaické panely, solární měniče, kabely, konstrukce, montážní materiál, solární baterie a další.

Jsme také výhradní dodavatel materiálu na fotovoltaické elektrárny, fotovoltaické panely, fotovoltaický ohřev vody pro www.SunWave.cz.