Kontakt

Kdo jsme

Společnost Optimus A-Trade s.r.o. byla založena r. 2008 a stěžejní oblastí její činnosti jsou:

Velkoobchodní a maloobchodní prodej systémů fotovoltaických technologií pro výrobu elektrické energie, fotovoltaické panely, konstrukce na FVE, montážní materiál, měniče, U-F guard přepěťové ochrany.
Prodej měničů Aurora, SMA, Kostal a webových dataloggerů Solar-Log.
Prodej a montáž teplovzdušných panelů SolarVenti: ventilace, odvlhčování, temperování s nulovými náklady na provoz.
Dovoz a prodej LED světelných zdrojů (reflektory, bodovky, žárovky, svíčky, panelová světla, trubicová LED světla) a indukčních světelných zdrojů.
Import výrobků pro automobily a kompresory, filtry do automobilů (Kia, Volswagen), čelní skla automobilů (Škoda), díly autobusů, klimatizace do autobusů a vnitřní vybavení autobusů.
Velkoobchodní a maloobchodní prodej chovatelských potřeb (polostahovací brokátové obojky, kšíry a svítící obojky pro psy).
Import vchodového zastřešení a plastových desek.
Import, velkoobchodní a maloobchodní prodej elektroniky (bezpečnostní IP kamery, fotopasti, kamery do aut, kamery na sport, dětské video chůvičky, domovní bezdrátové videotelefony, svítící bezpečnostní pásky).

Kontakt zde.

Spolupracujeme přímo s výrobci – nechte si vyrobit zboží dle vašich představ za minimální náklady! Podle Vaší specifikace najdeme výrobce, který splní Vaše nároky na kvalitu i cenu zboží.

Optimus A-Trade se také věnuje konzultační činnosti pro firmy, které chtějí proniknout na český nebo evropský trh. Poradenství je zaměřeno zejména na založení firmy v ČR, systém prodeje, marketing, logistiku.

Mluvíme anglicky, německy, francouzsky.

Naší prioritou je vždy spokojenost zákazníka, proto nabízíme kvalitní výrobky a služby na míru za příznivé ceny.


Dále dodáváme úsporné LED a indukční světelné zdroje pro LED-SunWave.cz.

Jsme výhradní dodavatel materiálu na fotovoltaické elektrárny, fotovoltaické panely, vzdušné panely, ohřev vody Logitex pro www.SunWave.cz.Exkluzivní dodavatel drobné elektroniky pro e-shop

Optimus A-Trade s.r.o. je exkluzivním dodavatelem drobné elektroniky do internetového obchodu EshopElektronika.cz. Úspěšná spolupráce začala v roce 2011 a trvá do dnes. EshopElektronika je držitel Oveřeno zákazníky.

EshopElektronika.cz dodáváme:

Bezpečnostní osvětlení, LED pásky
Domovní videotelefony
Fotopastni na ochranu majetku
Videochůvičky na hlídání dětí
IP kamery venkovní i interiérové
Kabely, konektory, adaptéry, nabíječky, redukce
Palubní kamery do aut
Svítící obojky na psy a svítící oblečky
Kamery pro psy
Outdoorové kamery na sport
LED žárovky, trubice, pouliční osvětlení
Nabíječky autobaterií
Reproduktory
Sluchátka (klasická, blutooth)
Teplovzdušné panely SolarVenti
Přepěťové ochrany, monitoring a měniče na fotovoltaiku

Pokud máte dotaz, rádi byste odebírali zboží pro Váš e-shop nebo máte jednorázovou poptávku kontaktujte nás na info@oatrade.com nebo tel.: 734233243. Nabídneme nejlepší možnou cenu a dodací lhůty. Držíme zboží skladem v Praze a zasíláme okamžitě po celé ČR i SR.