Kontakt

Kdo jsme

Společnost Optimus A-Trade s.r.o. byla založena r. 2008 a stěžejní oblastí její činnosti jsou:

Velkoobchodní a maloobchodní prodej systémů fotovoltaických technologií pro výrobu elektrické energie, fotovoltaické panely, konstrukce na FVE, montážní materiál, fotovoltaické regulátory solární kabely, U-F guard přepěťové ochrany.
Prodej měničů Aurora, SMA, Kostal a webových dataloggerů Solar-Log.
Velkoobchodní a maloobchodní prodej chovatelských potřeb (polostahovací brokátové obojky, kšíry a svítící obojky pro psy).
Import, velkoobchodní a maloobchodní prodej elektroniky (elektronické zámky, sady na bezdrátové otevírání vchodových dveří, svítící bezpečnostní pásky).

Kontakt zde.

Spolupracujeme přímo s výrobci.

Mluvíme anglicky, německy, francouzsky.

Naší prioritou je vždy spokojenost zákazníka, proto nabízíme kvalitní výrobky a služby na míru za příznivé ceny.


Dále dodáváme úsporné LED a indukční světelné zdroje pro LED-SunWave.cz.

Jsme výhradní dodavatel materiálu na fotovoltaické elektrárny, fotovoltaické panely, fotovoltaický ohřev vody v bojleru pro www.SunWave.cz.Exkluzivní dodavatel drobné elektroniky pro e-shop

Optimus A-Trade s.r.o. je exkluzivním dodavatelem drobné elektroniky do internetového obchodu EshopElektronika.cz. Úspěšná spolupráce začala v roce 2011 a trvá do dnes. EshopElektronika je držitel Oveřeno zákazníky.

EshopElektronika.cz dodáváme:

Bezpečnostní osvětlení, LED pásky
Elektronické zámky, sady na otevírání vchodových dveří
Kabely, konektory, adaptéry, nabíječky, redukce
Svítící obojky na psy a svítící oblečky
LED žárovky
Přepěťové ochrany, monitoring a měniče na fotovoltaiku

Pokud máte dotaz, rádi byste odebírali zboží pro Váš e-shop nebo máte jednorázovou poptávku kontaktujte nás na info@oatrade.com nebo tel.: 734233243. Nabídneme nejlepší možnou cenu a dodací lhůty. Držíme zboží skladem a zasíláme okamžitě po celé ČR i SR.